Lazerle vajina daraltma

Lazerle vajina daraltma kulağa hoş geliyor olabilir, daha fazla teknoloji daha iyi sonuç korelasyonu çağımızda otomatik çağrışım haline gelmiş ama aslına bakarsanız kelime bazında incelediğinizde Yıldız savaşlarındaki ışın kılıcı ve lazer silahlarının başarısı, askeri operasyonlarda lazer güdümlü füzeler kullanılması ve en nihayetinde lazer epilasyonla çözüm bulunan tüylerden dolayı bir lazer sevgisi oluşmuş durumda ama herşeydede lazer iyimidir, lazerle ekmek kızartmak nasıl olurdu acaba, yada mikrodalga fırın ile yemek pişirmenin kansere yol açtığı bilgisi sizi şaşırttımı, işte bu noktada duralım, ben 30 yıldır genital estetik cerrahi alanında çaşıyorum ve yoğun olarak vajina daraltma ameliyatı yapıyorum, lazer ile vajina daraltma yapsak nasıl olur, reklamsal açıdan ve para kazanma açısından çok iyi olabilirdi, insanların lazer sevgisini ve teknoloji aşkını servete dönüştürmek zor olmazdı ama sonuçlar ne olacak, lazer ile yapılan vajinoplastide yanık izleri kalması , vajina girişinin kararması gibi olumsuzluklar mutlaka birgün yol su elektrik olarak geri dönecekti.

Yukarıdaki halk dili ile anlatım size ilginç gelebilir ama halkın içinden gelen bir doktor olarak buna hakkım var " hiç kusura bakmayın " . Vajina daraltma ameliyatı en iyi cerrahi ameliyat ile yapılır, yani bollaşan yerler cerrahi olarak çıkartılır organik mikro ameliyat iplikleri ile nakış işler gibi dikilir ve çok iyi sonuçlar elde edilir, tabi 45 dakikaya yakın bir uğraş gerektirir, alın teri akar, göz nurudur bu ameliyatlar, lazerle 10 dakikada vajina içine sokulan bir proba akım vererek oluşturulan yanık büzüşmesini vajina darlatma olarak algılayıp-algılatmak 15 dakika geçmezken bu ameliyata bukadar vakit ve emek harcamaya gerek varmı ? evet var.

Lazerle kızlık zarı dikimine gelince, yukarıda anlattığım lazerle vajina daraltma kötü sonuçlar versede, yanık izleri, renk kararması ve 6 ay sonra vajinada genişlemenin yeniden ortaya çıkması durumu olsada bir noktaya kadar denebilir, ama lazerle kızlık zarı dikiyorum diye avrupada bir jinekoloğa söylesem kanunlarınız böylesine bir kandırmacaya nasıl izin veriyor cevabını alırdı. gerçektende lazer kesici ve yakıcı bir bir cihazdır, batın içi ameliyatlarında kanayan damarları yakarak büzüştürmeye ve dokuları kesmeye yarar ama iki dokuyu birleştimek veya dikmek için kullanılamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Lazer kızlık zarını bozar mı ?

Lazerle kızlık zarı dikimi

Lazerle vajina daraltma zararları

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.