Lazerle kalıcı kızlık zarı dikimi

Himenoplasti ameliyatlarında tüm dünyada kabul gören en iyi metod flep yöntemidir, ülkemizde batı ülkelerinde hiç uygulanmayan ve realitesi olmayan lazerle kalıcı kızlık zarı dikimi şeklinde reklamlara rastlayabilirsiniz, mantık olarak düşünürseniz kızlık zarı dikimi dokuların birleştirilmesine yönelik bir işlemdir, tıbbi lazer ışınları ise yakma, kesme ve ayrıştırma amaçlı kullanılır, bu durumda lazerle kızlık zarı dikimi yapmak mümkün değildir, bazı doktorlar lazerle kesiyoruz iplikle dikiyoruz gibi açıklamalarda yapabilir ama işin aslı lazerle yakılarak kesilen dokularda yanık izleri ve renk kararması olması ve dikiş tutma ihtimalinin oldukça düşük olmasıdır. Ben 30 senedir kızlık zarı dikimi üzerine çalışıyorum ve onbinlerce hastam oldu, bu konuda hastaların jinekologdan beklentileri ileri bir tarihte hatta yıllar sonra evlendiklerinde gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması ve yapılan işlemin anlaşılmamasıdır, bu garantiyi vajina girişini lazerle yakarak, büzüştürerek, karartarak veremezsiniz. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi son derece hassas bir ameliyattır, ciddi boyutta kişisel el becerisi ve tıbbi tecrübe gerektirir, ince eleyip sık dokuyarak kişinin vajina yapısına, doğal çizgilere uygun yeni bir kızlık zarı oluşturmanız gerekir, ameliyat bıçağını ve mikro dikişleri ustalıkla kullanmanız gerekir. Kalıcı kızlık zarı dikimi, sonuç garantileri, kızlık zarı dikimi fiyatları, lazerle kızlık zarı dikimini neden tercih etmediğimi detaylı öğrenmek için.

Lazerle kalıcı kızlık zarı dikiminin neden yapılamayacağını, yapılırsa vajina girişinde kalıcı yanık izleri ve renk kararmaları yapabileceğini ve bunun reklamsal olduğunu, insanların lazer epilasyondan kalma lazer sevgisini kullanarak dünyada en iyi yöntem olan flep yönteminden daha üstün gibi gösterildiğini yukarıda detayları ile açıkladık. Bu durumda evliliğinize aylar hatta uzun yıllar varsa bakirelikle aynı çizgiye gelme kararı aldıysanız, ileride gerdek gecesinde veya önem verdiğiniz, gelecek planladığınız kişi ile özel bir gecede kızlık zarı kanamasını garanti altına almak istiyorsanız en iyi çözüm kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi cerrahi dikim metodudur.

Flep yönteminde kişinin vajinal açıklığı ve şekline uygun olarak eski bozulmuş kızlık zarının birkaç milimetre önünden karşılıklı kaldırılan flep tabakalarının mikro dikişlerle orta hatta dikilmesi işlemi söz konusudur, vajina duvarlarından gelen aktif kan damarlarının yeni zar içinde hayatiyetini sürdürmeleri ve yıllar sonra bile olsa bu zarın kanama garantisi olması temin edilir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı için den liste isteyebilirsiniz, kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları için yukarıdaki linke tıklayın, kızlık zarı dikimi yorumları 2000 e yakın yorum için yukarıdaki linke tıklayın, kızlık zarı dikimi üzerine 8 farklı ameliyat çeşidi vardır, kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası yorumlar yukarıdadır, lazerle kızlık zarı dikimi izlemek için youtube kanalımızı ziyaret ediniz, kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 senesi İstanbul'da ne kadar olduğunu öğrenmek için bizi arayınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Lazer kızlık zarını bozar mı ?

Lazerle kızlık zarı dikimi

Lazerle vajina daraltma zararları

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.