Lazerle kızlık zarı dikimi fiyatı

Hymenoplasti ameliyatlarını neredeyse 30 yıldır yapıyorum, bu konuda hastaların beklentisi olan gerdek gecesinde kızlık zarı kanamasının garanti altına alınması için kişiden kişiye çok değişen vajinal yapıya uygun flep kaldırılarak penis darbesi ile yırtılan ve kanayan bir kızlık zarı oluşturmak çok önemlidir, bunu sağlayabilmek için olması gereken yerlere çok dikkatli dikişler atılır, işin içinde bukadar detay varken kızlık zarı bölgesini yakarak büzen ve geçici büzülme ve yanık skarları sayesinde bekaret sağlanmaya çalışılan lazerle kızlık zarı dikimi uygulamalarında gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması beklemek bir ütopyadan öte geçemez, bu durumda genellikle hasta evlilikten birkaç gün önce kontrole çağrılır ve kontrol adı altında aslında hastaya geçici kızlık zarı dikimi yapılır, başka çaresi kalmayan hasta bunu kabul etmek zorunda kalır, geçici kızlık zarı dikimi yapılacaksa önceki ( sözde ) lazerle kızlık zarı dikiminin neden yapıldığı haklı olarak sorgulanır hale gelir, ayrıca lazerle kızlık zarı dikimi fiyatının normal flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme ücretlerinden bir tık daha pahalı tutulmasıda vajinada yanık izi ve renk kararması gibi kalıcı yan etkileri olan yöntemi daha değerli gösterme amaçlıdır.
Bu girişten sonra benim lazerle kızlık zarı dikimi yapmadığımı ve nedenini anlamışsınızdır, bekaret tamir ameliyatlarında evlilik öncesi kontrol zorunluluğu ( bu kontrolde geçici kızlık zarı dikimi yapılır ) koymadan sonuç garantisi verebilen nadir jinekologlardan biri olarak kalıcı flep yöntemini evlilikten aylar hatta yıllar önce bile uygulamaktayım, burda amaç himenoplasti ameliyatı sayesinde hastaya gerçek bekaretini geri vermek olmalıdır, dolayısı ile bakire kızlar ister 20 yaşında ister 40 yaşında evlensin gerdek gecesinde kanama ortaya çıkar, iste hastaya bu özgürlük sağlanmalıdır, ameliyat sonrası kontrole gelme zamanı açısındanda hastaya geniş zaman dilimleri verilmelidir, zira gizliliğe had derecede önem verilen bakirelik ameliyatlarında mutlaka şu tarihte kontrole geleceksin demek stres dozunu arttırmak anlamına gelir.

İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 listesi için den ulaşabilirsiniz, kızlık zarı dikimi fiyatı kadınlar kulübü gibi forumlarda sıklıkla konu edilmektedir, öncelikle sitemizdeki yorumları okuyunuz, kızlık zarı dikimi fiyatı 2017 senesi yılbaşından itibaren %25 kadar artacaktır, kızlık zarı dikimi fiyatı forumlarda konuşulan rakamlardan farklı olabilir, güncel ücret bilgisi için arayınız.

Kızlık zarı dikimi

Tıbbi adı himenoplasti olan ve yaklaşık 8 farklı ameliyat çeşidi olan bakirelik operasyonlarını incelemek için kızlık zarı dikimi başlıklı yazımı okuyunuz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da bakirelik günlerinize kalıcı olarak geri dönmenin cebinizden kaç lira çıkması ile mümkün olabileceğini net olarak öğrenmek için kızlık zarı dikimi fiyatı konulu yazıma göz atın, veya Bakırköy'deki jinekoloji muayenehanemi arayın, ayrıca WhatsApp  dende fiyat listesi isteyebilirsiniz.

Lazerle kızlık zarı dikimi

Halkın daha iyi zannetmesi gerçeği üzerine kurulu ama yukarıda anlattığım detaylardan dolayı uzak durulması gereken lazerle kızlık zarı dikimi hakkında yazdığım makaleme ulaşmak için tıklayın.

Lazer kızlık zarını bozar mı ?

Lazer epilasyondaki başarılı sonuçlar halka kelime olarak " lazer " i çok sevdirdi, " aman olacaksa lazerli olsun " düşüncesi hasıl oldu, kızlık zarı dikimi sonrası lazer epilasyona devam etme konusunda endişeniz varsa rahat olun ve lazer kızlık zarını bozar mı başlıklı yazımı okuyun.

Lazerle kızlık zarı dikimi Ankara

Ankara'da yaşayıpta kızlık zarı dikiminin lazerle daha iyi olacağı yanlış inancına sahipseniz lazerle kızlık zarı dikimi Ankara konulu makaleme göz atınız.

Lazerle kızlık zarı dikimi İstanbul

Yine İstanbul'da himenoplasti ameliyatı yaptırmayı düşünüpte bu operasyonun lazerle daha iyi olacağı şeklinde bir yanlış düşünceye sahipseniz lazerle kızlık zarı dikimi İstanbul başlıklı anlatımımı okuyun.

Lazerle vajina daraltma ameliyatı fiyatları

Vajinoplasti ameliyatı jinekoloğun kendi el becerisi ile cerrahi metodla mükemmel sonuç verir, ama lazerle yakarak yapılmasının daha iyi sonuç vereceği yanlış düşüncesine sahipseniz lazerle vajina daraltma ameliyatı fiyatları başlıklı yazımı okuyunuz.

Labioplasti ameliyatı fiyatları

Vajinal kanalınızı örten labium adı verilen yapraklarınız istediğiniz boyuttan çok daha büyükse veya sarkmalar varsa İstanbul'da labioplasti ameliyatı fiyatları konulu yazımı inceleyin.

Genital siğil tedavisi fiyatları

Bacak aranızda cinsel organ üzerinde veya çevresinde günden güne büyüyen ve yayılan siğilleriniz varsa biran önce halletmek lazım, zira collum ca. denilen rahim ağızı kanserine yol açabilir, bu konuda genital siğil tedavisi fiyatları başlıklı yazım işinize yarayacaktır.

Kürtaj fiyatları

Planlanmayan bir hamileliğe zor zamanda yakalandı iseniz çocuk aldırmaktan başka çare bulamıyor olabilirsiniz, bu durumda google'a ilk yazmanız gereken kelimeler İstanbul'da kürtaj fiyatlarının ne kadar olacağıdır, güncel fiyat listemizi  tan isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi Kastamonu

Kastamonu ili ve ilçelerinde himenoplasti ameliyatı yapan doktorların kimler olduğu ve maliyetlerinin ne kadar olduğu konusunda kızlık zarı dikimi Kastamonu başlıklı yazımı okuyunuz.

Lazerle kızlık zarı dikimi konusu için site kullanım kuralları ( sayfalar bölümü )

Bu blogdaki popüler yayınlar

Lazer kızlık zarını bozar mı ?

Lazerle kızlık zarı dikimi

Lazerle vajina daraltma zararları

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.