Lazer kızlık zarını bozar mı ?

Bayanlarda epilasyon amaçlı lazer kızlık zarını bozar mı bahsine giriş yapmadan önce bu makalemizde üzerinde durmayı planladığımız, lazer epilasyon kızlık zarına zarar verir mi, ağda yapmak kızlık zarını yırtabilir mi, lazer ışınları kızlık zarına zarar verir mi, bakireliği bozabilir mi, lazer epilasyonun yumurtalıklara zararı hakkında video izlemek istesem nerde bulurum, kızlık zarı kolay bozulur mu, hemen patlar mı, parmakla kızlık zarı bozulur mu, ne kadar girmesi lazım, kızlık zarı nerededir, nasıldır, kızlık zarı muayenesi fiyatları ve İstanbul'da kızlık zarı dikimi ücretleri konularınada değiniyoruz.

Lazerin kızlık zarına etkileri konusuna gelince , epilasyon amaçlı lazer siyah renkli kıl köklerini tespit ederek lazer ışınları ile bu kıl köklerini yakmaya yönelik bir uygulamadır, dolayısı ile kılların kökünde minik yanıklar oluşturur, dolayısı ile kızlık zarı üzerinde kıl kökü olmadığı için lazer epilasyon yaptırmak kızlık zarını bozmaz. Buna karşılık ağda yaparak epilasyon uygulama konusunda aynı şeyi söyleyemeyiz. Ağdanın dokulara yapışması ve uygulama bölgeleri standart olmadığı için istemedende olsa kızlık zarına yapıştırılan ağda çekildiğinde bekaret bozulabilir. Ağda sebebi ile kızlık zarı bozulmuş ve bize kızlık zarı dikimi için gelen çok hasta oluyor.

Kızlık zarı dikimi

Latincesi himenoplasti olan kızlık zarı dikimi İstanbul'da tüm dünya şehirlerinden daha fazla yapılıyor, bunun sebebi ise gerek ülkedeki diğer illerden, gerekse yabancı memleketlerden bakirelik zarı dikimi için birçok hastanın buraya geliyor olmasıdır. Kızlık zarı dikirmek isteyen hanımlar genelde flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini tercih ederler, bunun sebebi ise hymenoplasty sonrası ilişkiye girmek için sonsuz zaman kazanılması ve gerçek bakirelikle aynı özellikleri taşımasıdır. Buna karşılık çok eski bir yöntem olan geçici kızlık zarı dikimi ise acilen evlilik kararı almış veya birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmek durumunda olan bayanlara tercih edilir, zira geçici zar diktirdiğinizde en fazla 10 gün vaktiniz olacaktır.

Lazerle kızlık zarı dikimi

Ülkemizde lazer epilasyonun başarılı sonuç vermesi lazerle yapılan herşeyin diğer yöntemlerden daha iyi olduğu izlenimi vermiş ve halk bu konuda yanlış yönlendirilmiştir. Özellikle lazerle kızlık zarı dikimi konusunda biraz araştırdığınızda son derece hassas ve sonuç garantisi verebilmek için ustalık gerektiren bir ameliyatta dikim işleminin lazer ışınları ile yapılamayacağını kendinizde anlayabilirsiniz, zira lazer ışınları, dokuları yakar veya keser ama asla dokuları birleştirmez veya dikim yapmaz. Bu durumda yine ameliyat ipliği ile kızlık zarı dikimi yaparak dikişlerin kenarlarında lazer ışını ile yanıklar oluşturmanın lazerle kızlık zarı dikimi yapıldığı izlenimi oluşturup ek maliyet çıkartma dışında ortaya çıkan yanıkların vajina girişinde iz bırakması ve renk kararması yapması gibi istenmeyen kalıcı sonuçlarınıda dikkate almak gerekir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 senesi Şubat ayı itibarı ile İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır diye merak ediyorsanız Bakırköy'deki muayenehanemizi telefonla arayarak himenoplasti ücretlerimizi öğrenebilirsiniz veya WhatsApp üzerinden yazarak güncel zar dikim fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Ön bilgi açısından bu konuda geçici kızlık zarı dikimi en ucuzdur, ama en çok tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi maliyeti az daha pahalı olabilir, ayrıca aynı ameliyatta vajina daraltma veya labioplastide yaptırabilirsiniz, tabi fiyat az daha artacaktır.

Lazerle kızlık zarı dikimi Ankara

Lazer ışınları ile dokuları birleştirmek veya dikmenin mümkün olmadığını üst paragraflarda anlattık lazerle kızlık zarı dikimi Ankara ve civarında yapılıyor mu diye soranlar için bu makaleyi dikkatli okumalarını tavsiye ediyorum.

Lazerle kızlık zarı dikimi İstanbul

Lazerle yapılan işlemlerin daha iyi olacağı inancı yanlışta olsa söz konusu olduğundan dolayı lazerle kızlık zarı dikimi İstanbul ve çevresinde reklam unsuru olarak sıkça kullanılmaya başlandı ve özellikle google arama sonuçlarında yanında reklam ibaresi olan ücret ödeyerek sıralamada görüntülenme şeklinde kendini gösterdi. Lazerle kızlık zarı dikimi yapılamayacağı konusunda ayrıntıları üst paragraflarda verdik.

Kızlık zarı dikimi Aydın

İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemize kızlık zarı tamiri için Aydın dahil tüm illerden hasta gelmektedir, havaalanına 10 dakika mesafede olduğumuz için birçok hasta uçakla günübirlik gelip aynı gün geri uçabilmektedir. Bazılarıda telefonla arayarak kızlık zarı dikimi Aydın ve ilçelerinde hangi jinekologlarca yapılıyor diye soruyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Lazerle kızlık zarı dikimi

Lazerle vajina daraltma zararları

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.