Lazerle kızlık zarı dikimi

İstanbul'da lazerle kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır , lazerle kızlık zarı dikiminin zararları nelerdir , lazerle kızlık zarı dikildiği anlaşılır mı , lazerle yapılan himenoplasti ne kadar kalıcı olur , lazerle yapılan bekaret dikiminde yanık izi kalır mı , kızlık zarı dikimi kaç yaşında yapılır , kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır , kızlık zarı diktirenlerin yorumları hangi yöndedir gibi sorularınıza bu yazımızda cevap veriyoruz.
Lazerle kızlık zarı dikimi mantıklı olur mu , vajinaya zarar verirmi , yanık izi kalır mı gibi konuları ön sıraya alıyorum. Lazer ışınları yakıcı ve kesici etki yapan fizik ajanlardır , dolayısı ile yapıştırma , dikme , tutturma , birleştirme gibi bir etkisi yoktur , bir dokuyu kesmek için lazer kullanılabilir , yada dokuyu yakmak için uygun olabilir. Lazerin kızlık zarı dikiminde kullanılması mantıksızdır , zira lazerle dokuları birleştiremezsiniz , yada dikemezsiniz , birbirine yapıştıramazsınız , dünyanın en gelişmiş ülkelerinde bile yapılmakta olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi cerrahi metodla yapılır , yani dikilerek yapılır. Lazer probu vajinaya sokulup akım verildiğinde yüksek ısı enerjisi ile temas eden vajina dokusunu yakmaya başlar ve yanan dokuda büzüşme meydana gelir , bu durumda bir süre için vajina daraltma sağlanabilir , ama bu seferde yanan vajina dokusunda pütürlü yanık izleri kalır ve cinsel ilişkide penise takıldığı için rahatsızlık verir , durum içinden çıkılmaz bir hal alabilir , lazerle yakılarak büzülen vajina cinsel ilişkide yanık yerlerden çatlayarak kanama yapabilir , buda kızlık zarı kanı gibi algılanabilir ama cerrahi metoda göre son derece riskli ve hayat boyu kalabilecek yanık izlerini dikkate alırsak lazerle kızlık zarı dikimi hakkında daha net karar verebilirsiniz. Açıkçası bana lazerle himenoplasti yaptırmak istiyoruz diyenlere ben sadece cerrahi metodla yapıyorum diyorum.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?
İstanbul'da 2019 yılı Nisan ayı ortaları itibarı ile kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , hangi yöntem en garantidir , himenoplastide en mantıklısı hangisidir diye merak ediyorsanız mı paragrafı okuyun. Eğer birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmek gibi bir planınız yoksa , bikaç ay sonra veya yıllar sonra cinsel ilişki olabilir diyorsanız size en uygun metod kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemidir , 30 dakikalık bir operasyon sonrası kafanıza taktığınız , uykularınızı kaçıran bu soruna sonsuza kadar güle güle diyebilirsiniz. Peki nasıl yapılıyor bu kızlık zarı dikimi ? lazerle kızlık zarı dikilebilir mi , onu üst pragrafta anlattık ve rafa kaldırdık zaten , şimdi tüm dünyada halen yapılmakta olan en iyi kızlık zarı diktirme metodunu anlatalım. Hastanın kabulu , ön görüşme ve kızlık zarı muayenesi ile dikim planı yapılır , daha sonra vajina girişi lokal anestezi ile uyuşturulur , hasta kızlık zarı diktirirken acı çekmez , sonrasındada pek ağrı omaz zaten , daha sonra vajina yan duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası kızlık zarı ringine dikilir , flebin diğer ucu aynen vajina duvarında sabit bırakılır , böylece vajinadan gelen aktif kan damarları kızlık zarı içindede dolaşım sağlar ve kızlık zarı bozulana kadar zarın beslenmesini sağlar. Flep yöntemi hymenoplasty ameliyatı yaklaşık 25 dakika sürer , sontasında yürür gidersiniz , iş hayatınızda bir aksama olmaz. Sadece ilk hafta hafif yan oturmakta fayda var.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Avrupa yakası İstanbul'da 8 Nisan 2019 tarihi civarında kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama olarak ....tl civarındadır , gerçi tek bir tip hymenoplasty ameliyatından bahsetmiyoruz ,kızlık zarı nerdeyse 2 ana grupta 5 farklı metodla dikilebilir , genelde daha pahalı olan üst düzey bekaret diktirme operasyonları vajina daraltma ameliyatı ile birlikte yapılanlar , çift flep şeklinde yapılanlar , labioplasti ile kombine edilenler olarak gösterilebilir , buna karşılık çok daha fazal tercih edilen ve dünyada en fazal yapılan himenoplasti operasyonu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı daha uygundur , ama artık eski bir yöntem olarak kalan ve nadiren yapılan geçici kızlık zarı dikimi ise nerdeyse en ucuz bakeret dikim ücretine sahiptir diyebiliriz.

Kızlık zarı muayenesi


Evlilik öncesi başınızdan geçmiş olabilecek sürtünme şeklinde ön sevişmeler , abartılı masturbasyonlar ve benzer aktiviteler kızlık zarında kalıcı veya geçici hasara yol açabilir , geçici hasarlara genelde kızlık zarı zedelenmesi , kalıcı hasarlarada kızlık zarı bozulması , yırtılması veya patlaması gibi isimler takılmıştır. Genellikle bizi arayan bayanlar sürtünme şeklinde cinsel birliktelik yaşadım , birkaç damla kan geldi , kızlık zarım bozulmuş mudur diye sorarlar, ama kızlık zarı muayenesi yada kızlık testi yapmadan buna cevap vermek tahminden ileri gidemez , hatta yanıltıcı ve yanlış yönlendirici olabilir. Hatta birçok bayan kızlık zarı resmi çekerek bize göndermek istiyor ama resim kabul etmiyoruz , bu yasal değil , zaten resme bakarak bekaretinizi tayin etmemiz mümkün değildir. Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır diye merak edenlere onuda anlatayım , kızlık testi , bekaret kontrolü olarakta adlandırılan kızlık zarı muayenesinde herhangi bir cihaz kullanılmaz , jinekolog sadece gözü ile bakarak muayene eder ve kızlık zarınız hakkında detaylı bilgi verir. İstanbul'da kızlık zarı muayene ücreti genellikle ...tl civarıdır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Lazer kızlık zarını bozar mı ?

Lazerle vajina daraltma zararları

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.