Lazerle kızlık zarı dikimi İstanbul

2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikimi kadın hastalıklarındaki liderliğini sürdürüyor , bu arada farklı tedavi yöntemi olarak ortaya çıkan lazerle kızlık zarı dikimi konusuda insanlara ilginç hatta daha modernmiş gibi geliyor ve ilgi çekiyor, peki lazerle kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor , lazer kızlık zarını etkiler mi , lazer kızlık zarını bozar mı , lazerin kızlık zarına zararı var mı ? Bu yazımızda geniş olarak anlatıyoruz. Lazer aslında jinekolojide geçici vajina daraltma için eskiden beri kullanılırdı ve ince bir salatalığa benzer lazer probu hastanın vajinasına sokularak vajina dokusuna çepeçevre lazer ışınları verilir dolayısı ile ısınan ve yanmaya başlayan doku doğal olarak büzülürdü. Gerçi ben lazerle yakarak yapılan bu vajina daraltma metodunada karşıyım , zira vajinada oluşan yanık doku zamanla şekil bozukluklarına ilişki esnasında nasırlı vajina hissine sebebiyet vermektedir. Nasırlı bir vajina ile seks yapmak kimseye zevk vermez. Ortaçağda cinsel suç işleyen kadınların vajinalarını sıcak demirlerle dağlarlardı , bir daha cinsellikten zevk almasın diye , sanıyorum lazer o sisytemin modern versiyonu. Sakın beni geri kafalı bir jinekolog zannetmeyin , 25 sene önce ülkemizde flep yöntemini doğru dürüst kimse yapamazken ben bu konuda öncülük etmiştim , iyi olanı geliştirelim ama zararlı uygulamalarıda hastalarımızdan uzak tutalım diyorum sadece. Neyse konuya döneyim , işte vajina daraltma mantığı üzerinden giderek lazer probunu vajinanın giriş kısmına tutup ordaki etraf dokuyu yaktığınızda vajina girişindeki yanık büzülmeye yol açıyor ve cinsel ilişkide penis ordan geçerken yanık doku yarılacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkabiliyor. Ama her iki işlemdede vajinda hayat boyu taşıyacağınız yanık izleri ve sertlikler kalabiliyor. İşte bu yüzden dünyanın en gelişmiş ülkelerinde bir kızlık zarı dikimi cerrahi metodla yapılır .

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Bekaret onarımı için maliyetler öncelikle sorulur herzaman. 2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl seviyelerindne başlar , ama bu ücret artık demode olmuş geçici kızlık zarı dikimi için geçerlidir , en popüler olan kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi sie İstanbul'da kızlık zarı diken doktorlarda genelde ....TL gibi rakamlarla maliyetlendirilir. Tabi kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma yaptıracaksanız bu fiyat dahada yukarı gidecektir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Cerrahi metodla usulüne uygun olarak yapılmış olan kızlık zarı dikimi kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz ve tamamen doğal cinsel deneyim yaşatır ve  orijinal kızlık zarı ile giirlecek cinsel ilişkiden hiç farkı olmaz. Bizi birçok hasta kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye arıyor. Özellikle kızlık zarı dikimi için karar almış ve araştırma safhasındaki bayanlar bu soruyu defalarca tekrralıyorlar. Zaten anlaşılacak olsa kızlık zarı dikimi diye bir uygulama yapılmazdı.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikiminde en güvenli ve doğal yöntem kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemidir , zaten hastalarında %90 oranında bu yöntemi tercih ediyor olmalarıda boşuna değildir. Flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimi gerçek anlamda kalıcı olduğu için cinsel ilişkiye girmediğiniz sürece kendiliğinden bozulmaz ve yıllar sonra bile ilişkiye girseniz mutlaka kanama yapar. Metod olarak vajina yan duvarından kaldırılan ince bir flep tabakasının himen yani kızlık zarı ringine dikilmesi ile gerçekleştirilir. İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak ....TL civarıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi

Eski yıllarda çok yaygın olarak yapılmakta olan ma son 25 yıl içinde flep yönteminin geliştirilmesi ile önemini yitiren geçici kızlık zarı dikimi eski kızlık zarı kanatlarının birbirine yeniden dikilmesi ile gerçekleştirilir. Yapılan işlem en fazla 10 gün kadar dayanır ve bu süre zarfında cinsel ilişkiye girmezseniz kızlık zarınız kendiliğinden bozulur ve kanar. Genellikle fazla zamanı olmayan ve birkaç gün içinde cinsel ilişkiye mecbur olan bayanlar için hala uygun bir metoddur , zira kalıcı kızlık zarı dikiminden sonra 20 gün ilişkiye giremezsiniz, oysa geçici kızlık zarı dikiminde dikim yapılan gün bile cinsel ilişkiye girme şansınız vardır. İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık .... tl seviyelerindedir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Lazer kızlık zarını bozar mı ?

Lazerle kızlık zarı dikimi

Lazerle vajina daraltma zararları

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.